Paydaşlarımızın Görüşleri


Alfredo Muñoz


Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili/CEO

“MAPFRE Sigorta münhasır acentelerinin üretim başarılarının yanında, şirket kültürü ve iş etiğine uygun çalışmaları, iş ortaklarında yarattıkları değer bizim için çok önemlidir. Bu ölçütlerde Önder Kahraman Sigorta’nın uzun yılların verdiği deneyim ile rol model acente olma bayrağını, 2018 yılındaki başarısıyla perçinlemiş olması bizi oldukça mutlu ediyor.”

Stefan Jensen


Chief Operating Officer /COO

“Geçtiğimiz yıl zor bir ekonomik süreçten geçerken aşılmış her kilometre taşının önemi bir kez daha arttı. Sadece iyi ya da büyük olmak değil aynı zamanda hızlı ve kararlı olmanın ne kadar değerli olduğunu gördük. Acentelerimiz içinde kurumsallaşma sürecini tamamlamıştır. Önder Kahraman Sigorta’nın kat ettiği yolu ilgi ve gururla izliyorum.”

Cevdet Altuğ


Satış & Pazarlama GMY CSMO / ChiefSales& Marketing Officer

“Kurulduğu günden itibaren, sadece bir branş özelinde değil, tüm sigorta branşlarında dengeli ve kaliteli bir portföy yapısına ulaşmış, müşteri yönetimi konusunda profesyonel ve uzman acente kimliği ile şirketimizi temsil yeteneği üst seviyede olan bir acentemizdir. Karşılıklı anlayış ve özveri ile çalıştığımız acentemizin her yıl artan ivme ile kârlı üretimi şirketimize katma değer sağlıyor ve bunun ilerleyen dönemde de devam edeceğine şirket olarak inancımız tam.”

Fatma Elif Kocaman


Marmara Bölge Direktörü/Marmara Territorial Director

“Sektörümüzün en büyük sorunlarından biri acentelerin yeterli eğitime sahip olmaması, yeterli eğitime sahip olanların da bu eğitimlerini kullanabilecekleri bir ortamın olmamasıdır. Sektörde fiyat, talebi yüzde 90 oranında belirlendiği için acentenin sigortalıyı tüm risklere ve teminatların detaylarına kadar bilgi sahibi yaparak, tam bir danışmanlık hizmeti vermek suretiyle beslediği bir acentelik modelinin nadir örneklerinden biri olarak Önder Kahraman acenteliğini görüyorum.”