Kurumsal

Hakkımızda

Önder Kahraman Sigorta Hizmetleri A.Ş


Kurucumuz Önder Kahraman’ın sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimi ve üst düzey yöneticilik birikimi ile kurulan şirketimiz, Mapfre Sigorta A.Ş’nin münhasır çalıştığı paydaşlarından biri olmuştur.

En yalın ifade ile işimiz, değerli varlıklar için, müşterilerimizi riskin oluşması durumunda karşılaşılabilecek ekonomik sonuçlardan korumaktır. Bu amaçla, elementer, sağlık, hayat ve emeklilik branşlarında müşterilerimizin risklerini ölçümlemeleri, en iyi şekilde yönetmeleri ve uygun maliyetlerle sigortalanmaları süreçlerinde daima yanlarındayız.

Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında yer alan müşterilerimizle yaptığımız yol arkadaşlığının çözüm yetkinliğimize sağladığı katkı paha biçilmezdir. Risk çeşitlerini öngörmeleri, ölçümlemeleri ve etkin yönetebilmeleri için her ölçekteki müşterilerimizin haklarını koruyacak tecrübeli risk yönetim ekibimizin yenilikçi çözüm yetkinliğine güveniyoruz.

Onbinlere ulaşan müşteri sayımızla, başarıyla yürüttüğümüz çalışmalarımız, Mapfre Sigorta tarafından her yıl ödüllendirilmektedir.

Bugün olduğu gibi gelecekte de, paydaşlarımızın kendi dostlarına, daima güvenle önerdikleri şirket olmanın gururunu taşıyacağız.


VizyonOluşturduğumuz güven ve sürdürebilir kurumsal yapımızla en saygın, yarattığı ciro değeri ile en büyük sigorta acentesi olmak

MisyonDaima önerin sigorta acentesi olmanın sorumluluk ve değer zincirinin her adımdaki derin tecrübemizle, müşterilerimizin risk yönetiminde çevik, etkin ve güvenilir çözüm üretiyoruz.

İlkelerimiz“Değer”e Saygı

Güvene Dayalı İlişki

Gelişimi Sağlayan Yenilikçilik